Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) Kadın Kolları Lefkoşa İlçesi dün akşam (23 Şubat Pazartesi) seçime yönelik çalışma yapmak üzere CTP-BG Kadın Kolları Lefkoşa İlçe Başkanı Şadan karşılı başkanlığında toplandı.

Fellahoğlu: Hedef 25+ ile 1. Parti olmak

Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) Kadın Kolları Lefkoşa İlçesi dün akşam (23 Şubat Pazartesi) seçime yönelik çalışma yapmak üzere CTP-BG Kadın Kolları Lefkoşa İlçe Başkanı Şadan karşılı başkanlığında toplandı. Toplantıya CTP-BG Lefkoşa İlçe Başkanı ve CTP-BG Lefkoşa Milletvekili Kadri Fellahoğlu ve CTP-BG Mali Sekreteri ve Lefkoşa Milletvekili Ahmet Barçın da katıldı.

CTP-BG Lefkoşa Milletvekili ve Lefkoşa İlçe Başkanı Kadri Fellahoğlu toplantıda yaptığı konuşmada CTP-BG’nin seçimlerdeki hedeflerini anlatarak şöyle konuştu: “Partimizin seçimlerde başarılı olması için bütün arkadaşlarımızın partiye katkıda bulunması lazımdır. Partimiz bu seçimlerde mutlaka 25’in üzerinde milletvekili çıkararak, 1’inci parti olacaktır. Bizler de ülkemizin çözüme ulaşması ve refah seviyesinin bugün bulunduğu noktadan çok daha ileriye taşınması için çalışacağız” şeklinde konuştu.