CTP-BG Lefkoşa milletvekili adayları dün akşam Haspolat’ı ziyaret etti, bu sabah da karanfil dağıtarak Ortaköy’deki şenliğe katıldılar…

  CTP-BG Lefkoşa milletvekili adayları dün akşam Haspolat’ı ziyaret etti, bu sabah da karanfil dağıtarak Ortaköy’deki şenliğe katıldılar.

 
Cumhuriyetçi Türk partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) Lefkoşa milletvekili adayları ara vermeden halkla buluşmalarını sürdürüyor.
 
Adaylar dün akşam (6 Mart Cuma) Haspolat’ı ziyaret ederken bu sabah da karanfiller dağıtıp Ortaköy’deki şenliğe katıldılar.
 
CTP-BG Lefkoşa milletvekili adayları dün akşam Haspolat köyünü ziyaret etti. Ziyarette Lefkoşa İlçe Başkanı ve milletvekili adayı Kadri Fellahoğlu, Özdemir Gül ve Erdoğan Sorakın da birer konuşma yaptı. Yoğun bir ilgiyle karşılanan adaylar, Haspolatlı vatandaşların sorunlarını dinleyerek, vatandaşların müzakere süreci ile ilgili sordukları sorulara cevaplar verdiler.
 
KADINLARA KARANFİLLER
CTP-BG Lefkoşa Milletvekili adayları bu sabah ise Lefkoşa’daki Metropol yolu boyunca tüm mağazalara girerek, kadınlara 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla karanfil dağıttı.
Metropol yolu boyunca yürüyen ve bölgedeki vatandaş ve esnaftan da büyük ilgi gören adaylar daha sonra, Lemar Ortaköy Yolu alışveriş Şenliğine katıldılar. Şenliğe katılan vatandaşlara CTP-BG broşürleri dağıtan adaylar, bölge esnafı ile de sohbet ettiler.