Cumhuriyetçi Türk partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) milletvekili adayları tüm bölgelerde vatandaşlarla olan buluşmalarını sürdürüyor.

Cumhuriyetçi Türk partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) milletvekili adayları tüm bölgelerde vatandaşlarla olan buluşmalarını sürdürüyor. CTP-BG iskele Milletvekili adayları da bu bağlamda dün (26 Şubat Perşembe) Altınova köyünü ziyaret etti. Ziyarete CTP-BG İskele İlçesi CTP-BG milletvekili adayları Önder Sennaroğlu, Mehmet Ceylanlı, Hüseyin Mülazim, Bayram Alten ve Saffet Mehmetalioğulları katıldı.

Adayların Altınovalılara tanıtılmasıyla başlayan toplantıda daha sonra Tarım Bakanı, CTP-BG İskele milletvekili adayı Önder Sennaroğlu CTP-BG’nin Kıbrıs sorunu, çözüm ve AB vizyonu; ekonomik konular ve 5 yıllık icraatlarla ilgili bilgi verdi. Sennaroğlu’nun konuşmasının ardından köyün sorun ve gereksinimleri ve Altınovalıların beklentileri dile getirildi.

Toplantıda en son sözü alan CTP-BG İskele Milletvekili ve milletvekili adayı Mehmet Ceylanlı, CTP-BG’nin yeşil yolunun hedefinde Kıbrıs sorunu dahil her türlü sorunun çözümünün bulunduğunu anımsatarak, partisinin bu yönde gerçekleştirmeyi hedeflediği hizmetlerle ilgili bilgi verdi.