Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) milletvekili adayları tüm bölgelerde ziyaretlerini sürdürüyor.

Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) milletvekili adayları tüm bölgelerde ziyaretlerini sürdürüyor.

CTP-BG Lefkoşa ve İskele adayları da bugün (5 Mart Perşembe) bölgelerinde çeşitli devlet dairesi ve kuruluşları ziyaret ederek çalışanlarla bir araya geldi.
 
2 gruba ayrılan CTP-BG Lefkoşa milletvekili adayları devlet daireleri ve bakanlıklara ziyaretlerde bulundular. Bir grup önce Koop Fabrikasını gezerek çalışanlara broşür dağıttı ve 8 mart dünya kadınlar günü dolayısıyla kadınlara karanfiller verdi, ardından da Tarım Bakanlığı ve Çevre ve Doğal Kaynaklar Bakanlığını gezerek çalışanlarla sohbet etti. Diğer grup ise önce Sosyal Sigortalar Dairesi ve İhtiyat Sandığı’na giderek broşür dağıtıp kadın çalışanlara karanfil verdi.
 
İSKELE ADAYLARI ERENKÖY’Ü ZİYARET ETTİ
CTP-BG İskele ilçesi milletvekili adayları Önder Sennaroğlu, Hüseyin Mülazim, Bayram Alten, Saffet Mehmetalioğlları, Hürrem Tulga ve Mehmet Ceylanlı,  Erenköy Ocak Örgüt Başkanı Hamit Vurana, Gençlik Örgütü Başkanı Niyazi Selengin  ve bir grup ilçe yöneticisinden oluşan bir heyet ile Erenköy Belediyesi,  Erenköy Lisesi, Sağlık Ocağı, Postahane, Sosyal Hizmetler Dairesi ve merkezde bulunan esnaf ile kahvehaneleri ziyaret etti.
Önce Erenköy Belediyesini ziyaret eden heyet çalışanlarla görüştükten sonra Belediye Başkanı Özay Öykün ile bir süre sohbet edip yöredeki ekonomik faaliyetler ile yapılanmaya başlayan Marina ve İstanbul Teknik Üniversitesi olgusunu tartıştılar.
 
Daha sonra ders aralarında okulları ve köy içerisindeki kahvelerle dükkanları da ziyaret eden heyet, öğretmenler ve vatandaşlarla bir araya gelerek CTP-BG’nin açtığı yeşil yolda ulaşılması hedeflenen gelişmeleri anlattılar.