CTP tüm ilçelerde sokağa indi: Bu yeni bir enerji!

Cumhuriyetçi Türk Partisi – Birleşik Güçler (CTP-BG) 19 Nisan’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri için resmi propagandanın başladığı bu sabah tüm ilçelerde sokağa indi. Her ilçenin işlek caddelerinde toplanan partililer başkent Lefkoşa’da da CTP-BG Cumhurbaşkanı adayı Dr. Sibel Siber’in de katılımıyla Başbakanlık ışıklarında buluştu.

Ellerindeki bayraklarla halkı selamlayan partililere ilgi yoğun oldu. CTP-BG adayı Dr. Sibel Siber’i de selamlayan vatandaşlar, eyleme korna çalarak destek oldu. Başbakanlık ışıklarında gerçekleştirilen bayrak eylemine başta CTP-BG Genel Başkanı ve Başbakan Özkan Yorgancıoğlu olmak üzere parti yöneticileri, bakanlar ve milletvekilleri eşlik etti.

SİBER: DEMOKRASİ KAZANSIN
Yoldan geçenlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Siber, seçimlerin demokrasi şöleni havasında geçmesini ve sonuçların şimdiden halkımıza hayırlı olmasını diledi. Güven duyulan, hak adalet ilkesiyle hareket eden herkesin cumhurbaşkanı olma amacıyla aday olduğunu vurgulayan Siber, “Halkımızın böyle gelmiş böyle gider anlayışından uzaklaşarak iradesini sandığa yansıtacağına, güzele ve iyiye doğru bir değişimi gerçekleştirileceğine olan inancım tamdır” dedi.