Oktay Kayalp güven tazeledi

Gazimağusa Belediye Başkanı ve CTP-BG Gazimağusa Belediye Başkan adayı Oktay Kayalp ve ekibi, bugün kentte tüketici ve üreticilerin buluştuğu önemli bir ticaret noktası olan Perşembe Pazarı’nı ziyaret etti. Belediye meclis üyesi adaylarla birlikte Perşembe Pazarı ve civarındaki işyerlerini gezen Oktay Kayalp, halkın kendisine ve takım arkadaşlarına gösterdiği ilgiyle seçimlere yönelik adeta güven tazeledi.

Gerek yürüyüş esnasında karşılaştığı vatandaşlar gerekse de işyerlerini ziyaretlerinde belediye çalışmalarından önemli bir memnuniyet olduğu gözlenirken, kimi vatandaşlar da Başkan Kayalp’a seçimi kazanacağını söyledi.

Gazimağusa Belediye Başkanı ve CTP-BG Başkan adayı Kayalp, hem uygun fiyatla kaliteli ürün alan halkın hem de ürününe alıcı bulan esnafın karşılıklı mutluluğunu sağlayan pazar yerinin, esnafla tüketicinin aracısız buluştuğu kentin önemli ekonomik merkezlerinden biri olduğunu, büyük bir ekonomik sinerji yaratan hizmetin daha da geliştirilmesi konusunda çalışma yapmaya devam edeceklerini söyledi.

Gazimağusa’yı baştan sona dolaşmaya devam eden Kayalp ve ekibi Perşembe Pazarı bölgesinde seçim manifestolarını içeren broşürleri de dağıttı.