Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) Lefkoşa İlçe Örgütü, Lefkoşa’nın çeşitli bölgelerinde oluşturduğu seçim bürolarına dün akşam (9 Şubat 2009 Pazartesi) Taşkınköy seçim bürosunu …

Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) Lefkoşa İlçe Örgütü, Lefkoşa’nın çeşitli bölgelerinde oluşturduğu seçim bürolarına dün akşam (9 Şubat 2009 Pazartesi) Taşkınköy seçim bürosunu ekledi. Taşkınköy bölgesinde Şefler Pastanesi karşısındaki CTP-BG Taşkınköy Örgütü Seçim Bürosu’nun açılışı, partililer ve bölge halkının yoğun katılımıyla gerçekleşti.

CTP-BG Lefkoşa İlçe Başkanı ve CTP-BG Lefkoşa Milletvekili Kadri Fellahoğlu, CTP-BG Taşkınköy Örgüt Başkanı Artan Ilgar ve örgüt yöneticileri ile CTP-BG Lefkoşa milletvekilleri, bakanlar ve aday adayları da açılışta hazır bulundu.

CTP-BG Lefkoşa Milletvekili Ali Seylânî ile Lefkoşa İlçesi Başkanı Milletvekili Kadri Fellahoğlu seçim bürosunun açılışında birer konuşmada yaptılar. Cumhuriyetçi Türk Partisi Taşkınköy Seçim Bürosu, daha sonra CTP-BG’li kadınlar ve milletvekili aday adayları tarafından açılarak hizmete girdi.