‘Özel Kuşak’, Bican’ı başkan görmek istiyor

Cumhuriyetçi Türk Partisi Kadın Örgütü, Yaşlılar Haftası nedeni ile Aydınköy’deki 65 yaş üzeri olan ‘Özel Kuşak’ diye hitap ettikleri yaşlıları ziyaret etti. Ziyaretlere Güzelyurt Belediye Başkan adayı Osman Bican da katıldı. Ziyaret edilen tüm evlerde destek belirten yaşlılar, Bican’ı belediye başkanı olarak görmek istediklerini kaydetti.

Cumhuriyetçi Türk Partisi Kadın Örgütü Güzelyurt İlçesi bu yıl da Yaşlılar Haftası nedeni ile Aydınköy’deki 65 yaş üzeri olan ve ‘Özel Kuşak’ diye hitap ettikleri yaşlıları ziyaret etti. Kadın Örgütü ile birlikte bölge milletvekilleri Hüseyin Erçal, Armağan Candan ve Güzelyurt Belediye Başkan adayı Osman Bican yaşlıları ziyaret ederek hediyelerini takdim ettiler.
CTP Kadın Örgütü, büyüklerin her zaman başımızın tacı olduğunu, onların sayesinde ülkemizde yetişen değerli gençlerin olduğunu bundan da gurur duymalarını gerektiğini söyleyerek ellerini öpmek için sık sık onları ziyarete gideceklerinin sözünü verdiler. Gençlere de bir mesaj göndererek gençlerin de büyüklerimize bu tür ziyaretleri gerçekleştirmeleri gerektiği tavsiyesinde bulundular.
Ziyaretlerden büyük memnuniyet duyan yaşlılar, Kıbrıs kültürü olan ceviz ve patlıcan macunu ikram ettiler. Her zaman CTP’lilere kapılarının açık olduğunu, onları her zaman bekleyeceklerini söyleyen Aydınköylüler, Osman Bican’ı Güzelyurt Belediye Başkanı olarak görmek istediklerini belirterek hayırdualarıyla CTP heyetini uğurladılar.