Siber ilk beş yıllık vizyonunu 23 Şubat’ta açıklıyor!

Cumhuriyetçi Türk Partisi- Birleşik Güçler Cumhurbaşkanı adayı Dr. Sibel Siber, 19 Nisan Cumhurbaşkanlığı seçimlerine yönelik manifestosunu, 23 Şubat Pazartesi günü saat 19.30’da Lefkoşa Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek şölenle açıklayacak.

Tüm halkın davetli olduğu etkinlik, Genel Sekreter Kutlay Erk’in açılış konuşmasıyla başlayacak. Genel Başkan ve Başbakan Özkan Yorgancıoğlu’nun katılımcılara sesleneceği konuşmasının ardından Siber, vizyonunu açıklayarak cumhurbaşkanlığında geçireceği ilk beş yılın yol haritasını çizecek. Siber, mevcut sorunların çözümünde izleyeceği yolu ve oluşturmayı hedeflediği çalışma grupları ile hayata geçireceği projelerini içeren bir konuşma gerçekleştirecek. Seçim şarkısı da ilk kez o gece beğeniye sunulacak. Sinevizyon gösterisinin ardından etkinlik son bulacak.

BU DAVET HEPİMİZE… TÜM HALKIMIZI BEKLİYORUZ…
CTP-BG Cumhurbaşkanı adayı Dr. Sibel Siber, uzun süredir köyleri gezdiğini, halkla birebir temas ederek yapacaklarını, projelerini anlattığını söyledi. Ancak bu özel gecede daha büyük kitleye seslenme ve her bölgeden insanımızla bir araya gelme olanağı bulacağı için heyecan ve mutluluk duyduğunu belirtti. Resmi propagandanın başlayacağı gün için hazırlıkların sürdüğünü belirten Siber, “O gün ülkenin dört bir yanından gelen halkımızla yeni bir yol yürümeye başlayacağız. Bugünümüzü iyileştirmek, geleceğe daha güvenle bakmak, güzel işler başarmak arzusunda olan tüm halkımızla birlikte ilk sözümüzü söyleyeceğiz. İlk günkü gibi heyecanlıyız! Bu davet hepimize… Tüm halkımızı bekleriz” dedi.