Mağusa’nın başkanı Kayalp: Geleceğe yatırım yaptık!

Gazimağusa Belediye Başkanı ve CTP-BG başkan adayı Oktay Kayalp ile belediye meclis üyesi adayları yerel seçim propagandası çerçevesinde işyerlerini ve devlet dairelerini ziyaret etti. Ziyaretlerde konuşan Gazimağusa Belediye Başkanı Oktay Kayalp, günübirlik icraatlarla değil, programlı, kalıcı, verimli ve insan odaklı uygulamalarla kentin yaşam kalitesini ve hayat standardını üst noktalara çıkardıklarını belirtti.

Adaylar, İlker Karter Caddesi’nden başlayarak Polatpaşa Bulvarı’nı dolaşarak ziyaret ettikleri yerlerde ve yol üzerinde karşılaştıkları vatandaşlarla sohbet ettiler. Vatandaşların oldukça sıcak karşıladığı adaylar, seçim manifestosunun yer aldığı ‘Yıldızlı Belediyeler’ broşürlerini dağıttı.

KAYALP: PLANLI, PROGRAMLI ÇALIŞTIK
Ziyaretlerde konuşan Gazimağusa Belediye Başkanı Oktay Kayalp, günübirlik icraatlarla değil, programlı, kalıcı, verimli ve insan odaklı uygulamalarla kentin yaşam kalitesini ve hayat standardını üst noktalara çıkardıklarını belirtti. “Kaynaklarımızı etkin ve verimli kullanarak sürdürülebilir şehircilik çözümleri ürettik. Geçtiğimiz dört yıl boyunca kente yapılan yatırımların toplamı bugüne kadar yapılandan fazladır. Şimdi önümüzdeki dört yılda daha büyük yatırımlarla halkımıza hizmet götüreceğiz, kentimize kalıcı eserler bırakmaya devam edeceğiz” dedi.