Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Gençlik Örgütü, yeni yıl dolayısıyla Gazimağusa Devlet Hastanesi’ndeki yatılı hastalara ve personele karanfil dağıttı. Ozanköy Gençlik Ocak Örgütü ise köyde yaşayan bütün yaşlıların kapılarını çalarak hazırladıkları hediye paketlerini sundu.

Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Gençlik Örgütü, yeni yıl dolayısıyla, Gazimağusa Devlet Hastanesi’ndeki yatılı hastalara ve personele karanfil dağıttı. Yaklaşık 300 adet karanfilin dağıtıldığı ziyarette birçok yaşlı hasta sevindirilirken, hastane personeline de karanfil dağıtılarak yeni yılları kutlandı. Gazimağusa Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Erdal Özcenk’e de karanfil takdim edilirken, CTP-BG Mağusa Milletvekili ve Eski Başbakan Ferdi Sabit Soyer de odasında ziyaret edildi.

CTP Gençlik Örgütü Mağusa İlçesi Başkanı Hüseyin Aranır, yeni yıl dolayısıyla Gazimağusa Devlet Hastanesi personelinin ve yeni yıla hastanede girecek olan hastaların yeni yıllarını kutlama amacıyla ziyaret düzenlediklerini söyledi. Aranır, 2013 yılının tüm Kıbrıs halkına barış, sağlık ve mutluluk getirmesini diledi.

OZANKÖY’DE ÇALMADIK KAPI KALMADI

Ozanköy Gençlik Ocak Örgütü ise yılbaşı nedeniyle Ozanköy’de yaşayan yaşlılara ziyaretler düzenledi. Köyde yaşayan bütün yaşlıların kapıları çalınırken ziyaret sırasında hazırlanan hediye paketleri yaşlılara verildi. Ozanköy Gençlik Ocak Örgütü Başkanı Kemal Kalyoncu, “Yılbaşı nedeniyle ziyaret ettiğimiz yaşlılarımızı hem sevindirdik hem de dertlerini dinleme fırsatı bulduk. Ozanköy içerisindeki sorunlar ve yaşlılarımızın sorunları için CTP’li gençler olarak elimizden geleni yapacağız” dedi.