Zehra Ablanın oyu Fellahoğlu’na…

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı ve Cumhuriyetçi Türk Partisi – Birleşik Güçler (CTP-BG) Lefkoşa Başkan adayı Kadri Fellahoğlu ekibiyle birlikte 2004 Referandumu sürecinin tanınmış simalarından olan Zehra Kebapçıoğlu’nu ziyaret etti.

Yoğun devam eden seçim ziyaretleri nedeniyle Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı ve Cumhuriyetçi Türk Partisi – Birleşik Güçler (CTP-BG) Lefkoşa Başkan adayı Kadri Fellahoğlu ile belediye meclis üyesi adayları öğlen yemeğini Göçmenköy’deki Kebapçıoğlu Restoran’da hep birlikte yedi.

Yemek sonrasında, 2004 Referandumu sürecinin tanınmış simalarından olan Zehra Kebapçıoğlu’nu (Zehra Abla) da ziyaret eden LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu ile birlikte belediye meclis üyesi adayları, Zehra Ablanın elini öperek hayır duasını istediler.

Sadece Kıbrıslı Türklerin değil, tüm Kıbrıs insanının mutluluğu için Kıbrıs’ta çözüm istemeye devam ettiğini vurgulayan Zehra Abla, “Bir oyum vardır, o da Kadri’nindir” dedi ve 29 Haziran’da “Evet” oyunu çok sevdiği başak ambleminin altına vuracağını söyledi.

Hiç kimsenin Zehra Ablayı üzmeye hakkı olmadığını söyleyen LTB Başkanı ve CTP-BG Başkan adayı Kadri Fellahoğlu, “Zehra Abla üzülürse, başta Lefkoşalılar olmak üzere, tüm Kıbrıs halkı üzülür” dedi. Fellahoğlu, daha iyi, daha güzel bir Lefkoşa ve daha mutlu Lefkoşalılar için çalışacağının sözünü verdi.