Fellahoğlu sivil toplum ziyaretinde vurguladı: Güç birliğine ihtiyacımız var!

Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı ve CTP-BG Lefkoşa Belediye Başkan adayı Kadri Fellahoğlu, Rauf Raif Denktaş ve Düşüncelerini Yaşatma Derneği’ni ziyaret etti. Seçim çalışmaları çerçevesinde ziyaretlerini yoğun şekilde sürdüren Fellahoğlu, Dernek Başkanı Latif Akça ve yöneticilerle görüştü. Ziyarette LTB’nin durumu hakkında dernek yöneticilerine bilgi veren Fellahoğlu, yeni dönemde de Lefkoşa için hazırladığı projelerini yöneticilerle paylaştı.

FELLAHOĞLU: “NORMALLEŞME GİBİ YENİLENMEYİ DE GÜÇBİRLİĞİ İLE BAŞARACAĞIZ”
LTB Başkanı ve CTP-BG Lefkoşa Belediye Başkan adayı Kadri Fellahoğlu ziyaret sırasında yaptığı konuşmada bir yıllık görev süresinde mali ve idari açıdan çökmüş başkent belediyesini ayağa kaldırmaya çalıştıklarını ve tüm personellerle birlikte bu normalleşme sürecinden başarıyla geçtiklerini ifade etti. Normalleşmeden sonra sıranın yenilenmede olduğunun altını çizen Fellahoğlu, bu süreci de yine sivil toplumun, iş çevrelerinin ve halkın desteğiyle başaracaklarına inanç belirtti. Tüm diğer ziyaret edilen dernek, vakıf ve birlikler gibi Rauf Raif Denktaş ve Düşüncelerini Yaşatma Derneği’nin de yeni bir Lefkoşa ve ayakları üzerinde durabilen bir LTB yaratma sürecinde önemli olduğuna vurgu yapan Fellahoğlu zor geçecek bu süreçte tüm STÖ’lerin dayanışmasına, iş ve güç birliğine ihtiyaç olduğunu da sözlerine ekledi.

AKÇA: “SON BİR YILDA LTB’DEKİ OLUMLU DEĞİŞİM GÖRÜNÜR”
Rauf Raif Denktaş ve Düşüncelerini Yaşatma Derneği Başkanı Latif Akça tüm insanlar gibi kendilerinin de çağdaş bir Lefkoşa istediklerini söyleyerek bunun için de iyi hizmet veren bir belediyeye ihtiyaç olduğunu ifade etti. Başkan Akça son bir yılda LTB’deki olumlu değişimin görünür olduğunu, normalleşme sürecinin başarıyla devam ettiğini ve bunun devamını dilediklerini kaydederek Başkan adayı Kadri Fellahoğlu’na seçimlerde başarılar diledi.