Ülkenin en büyük ve en dinamik gençlik örgütlerinden biri olan Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Gençlik Örgütü 19-21 Aralık tarihleri arasında yöneticilerine yönelik olarak bir kamp düzenliyor.

 Ülkenin en büyük ve en dinamik gençlik örgütlerinden biri olan Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Gençlik Örgütü 19-21 Aralık tarihleri arasında yöneticilerine yönelik olarak bir kamp düzenliyor. Geçtiğimiz Kasım ayında ilçe kongrelerini ortak gündemlerle gerçekleştiren CTP Gençlik Örgütü bu kongrelerin ardından ilk kez yeni yöneticileri ile bir kamp gerçekleştiriyor.

Geçtiğimiz Nisan ayında 2 günlük bir çalışma ile vizyon, misyon ve ana hedeflerini belirleme çalışması yapan CTP Gençlik Örgütü bu çalışma ile daha önce yaptığı çalışmaları bütünleştirip bir adım daha ileriye taşımayı hedefliyor.

“Birlik ve Dayanışma Kampı” adıyla gerçekleştirilecek kampta, genç yöneticiler kamp süresince çeşitli seminer çalışmaları ile son dönemde hem ülkemizde hem de dünyada yaşanan güncel olaylarla ilgili tartışma fırsatı yakalayacak. Seminer çalışmaları arasında Niyazi Kızılyürek tarafından verilecek olan “Milliyetçilik ve Milliyetçilik Ötesi Arasında Kıbrıs” konulu bir çalışma ve Prof. Dr. Haluk Levent tarafından verilecek olan “Küresel Kapitalist Kriz” konulu çalışma yer alıyor.

Toplam 15 saatlik çalışmanın yapılacağı kamp pazar günü öğlenden sonra sona erecek.