Mehmetçik Cemil Başkan’la emin ellerde!

Mehmetçik Belediyesi Başkanı ve Başkan adayı Cemil Sarıçizmeli ve ekibi, CTP Genel Başkanı ve Başbakan Tufan Erhürman’ın da katılımıyla bölgede halk toplantıları düzenledi. Balalan muhtarını da ziyaret eden CTP’liler, Mehmetçik Spor Kulübü’nde düzenlenen toplantı ile yurttaşlarla bir araya geldi. Milletvekili Sıla Usar, MYK üyesi Feriha Tel ile İskele İlçe başkanı Hüseyin Mülazim’in de yer aldığı toplantılarda yurttaşların sorunları dinlendi, merkezi ve yerel yönetimlerin icraatları aktarıldı. Çayırova köy kahvesinde bölgelilerle bir araya gelen yetkililer, Bafra Spor Kulübü’nde Bafralılarla buluştu. Ardından Pamuklu ve Kumyalı köylerini de ziyaret eden CTP’liler, muhtarlarla toplantı düzenledi. Mehmetçik Belediye Başkanı ve Başkan adayı Cemil Sarıçizmeli’nin, yeni dönem projeleri bölge halkından tam not aldı.

ERHÜRMAN: İNSAN HAYATINA DOKUNAN İŞLER YAPTI
Yurttaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan CTP Genel Başkanı ve Başbakan Tufan Erhürman, hükümet icraatları hakkında bilgi verdiği sohbetlerde yurttaşların sorunlarını dinleyerek, not etti. Ülkede bir şeyleri değiştirmek için gece gündüz çalıştıklarını ifade eden Erhürman, Mehmetçik’in başkanı Cemil Sarıçizmeli’nin de hizmet aşığı biri olduğunu ve yaptıklarının ortada olduğunu belirtti. Dört yıl önceki Mehmetçik ile şimdiki arasında çok fark olduğunu belirten Erhürman, CTP’li başkanların yönetimde olduğu belediyelerin düze çıktığını, insan hayatına dokunan işler yaptığını kaydetti. Erhürman, “Mehmetçik Cemil Başkan’la emin ellerde” dedi.

SARIÇİZMELİ YAPTIKLARINI, YAPACAKLARINI ANLATTI
Mehmetçik Belediye Başkanı ve Başkan adayı Cemil Sarıçizmeli ise “yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisidir” diyerek göreve geldiği günden itibaren hayata geçirdiği projeleri anlattı. Mehmetçik’te Citta Slow ile sakin bir belde ve doğayla dost bir kalkınma sağlamaya başladıklarını kaydeden Sarıçizmeli, sağlıktan, eğitime, spora kadar sosyal belediyeciliğin tüm unsurlarını yerine getirdiklerini, Mehmetçiklilerin çok daha iyi hizmetleri hak ettiğini söyledi. Yeni dönemde Kumyalı-Bafra yolunun yenileneceğini ifade eden Sarıçizmeli, yine bu bölgede doğa ve spor severler için yürüyüş ve bisiklet yolunun kısa sürede inşasına başlanacağını söyledi. Bafra’ya hem düğün alanı hem de konser ve diğer kültürel etkinlikler için kullanılacak olan amfi tiyatro inşa edileceğini da aktaran Sarıçizmeli, Balalan köyünde parke taş döşemesi ve meydan düzenlenmesi yapılacağını kaydetti. Yerli üretime çok önem verdiklerini belirten Sarıçizmeli geleneksel pazarların yaygınlaştırılacağını belirtti.