Fellahoğlu, işçilerle el ele, omuz omuza!

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı ve Cumhuriyetçi Türk Partisi – Birleşik Güçler (CTP-BG) Lefkoşa Başkan adayı Kadri Fellahoğlu ile belediye meclis üyesi adayları, LTB Temizlik Şubesi’ni sabah saat 07:00’de ziyaret edip, LTB işçileri ile görüştü. Fellahoğlu, işçilerle el ele, omuz omuza çalışarak Lefkoşa’yı yıldızlı belediyeler arasına taşıyacaklarını söyledi.

Bir yıllık kısa hizmet süresi içerisinde kimin nasıl çalıştığını herkesin bildiğini vurgulayan LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu, “LTB çalışanlarının geriye dönük alacaklarını ödedik. Sosyal Sigorta ve İhtiyat Sandığı primlerinin yatırılmasına ise önümüzdeki dört yıllık hizmet süremiz içerisinde özen göstereceğiz” dedi.

LEFKOŞA’NIN ATEŞİNİ DÜŞÜRDÜK
Geride kalan bir yılda iki yıllık hizmet verildiğini, yangın yerine dönen Lefkoşa’nın ateşini düşürdüklerini söyleyen Fellahoğlu, “Önümüzdeki dört yıl içerisinde de sekiz yıllık hizmet verecek ve ‘önce insan’ diyen politikamızla Lefkoşamızı yeniden yaşanabilir kentler, yıldızlı belediyeler arasına koyacağız. Bunu hep birlikte yapacağız. El ele, omuz omuza verip yapacağız” dedi.

PROJELER HAYATA GEÇMEYİ BEKLİYOR
Sivil toplum örgütleri ile birlikte çalışarak Yapı Denetimi, Sağlık Taraması ve Engelsiz Park gibi projelerle ilklere imza attıklarını anlatan LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu, Bisiklet Yolu, Hayvan Barınağı, Dereboyu Yolu gibi projeler yanında yağmur suyu drenaj sistemi, alt yapı ve asfaltlama çalışmalarına da önem vereceklerini söyledi. Yoğun çalışma temposu nedeniyle işçilerle bire bir görüşme olanağı olmadığını üzülerek söyleyen LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu, “Önümüzdeki yeni dönemde işçilerimizle bire bir görüşme olanağı da yaratacağız” dedi. Ziyaret, CTP-BG meclis üyelerinin kendilerini tanıtmalarıyla tamamlandı.