Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) Girne Kadın Örgütü, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinlikleri çerçevesinde 3. Emekçi Kadınlar Panayırı düzenleyecek.

Girne Kadın Örgütü’nden yapılan açıklama şöyle:

Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler(CTP-BG) Girne Kadın Örgütü olarak 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinlikleri çerçevesinde organize ettiğimiz 3. Emekçi Kadınlar Panayırı’nı bu yıl 9 Mart Cumartesi yine Girne Barış Parkı’nda gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz.

                İlk kez; kadınlarımızın evde ürettikleri ürünler için bir pazar oluşturmak, aynı zamanda aileleri ile birlikte güzel anıları olacağı dolu dolu bir gün yaşatmak hedefi ile yola çıktığımızda; beklediğimizin üzerinde destek ve ilgi gördük. Her yıl artan bu ilgi ve destek,  bizlere gelenekselleştirerek devam etme motivasyonu kazandırmıştır. Herkese bu vesile ile teşekkür ediyor ve daha sonra etkinlik programını kamuoyu ile paylaşacağımız bilgisini vermek istiyoruz.

                Panayırda stant almak ve/veya etkinlik sergilemek isteyen sivil toplum örgütleri ve/veya bireylerin 25 Şubat tarihine kadar başvurularını  05338657373 no’lu telefonla Dr. Özay Kalyoncu ve  05488880044 no’lu telefonla Özlem Öktem’e yapmalarını  kamuoyuna saygı ile duyururuz.