Ahmet Benli: Gönyeli’de hizmet bitmeyecek, gelişim sürecek

Gönyeli Belediye Başkanı ve Cumhuriyetçi Türk Partisi – Birleşik Güçler Gönyeli Başkan adayı Ahmet Yalçın Benli, Gönyeli’de hizmetin bitmeyeceğini, gelişimin süreceğini belirtti. Ahmet Benli, “Her bir mahallemizde kanalizasyon ve asfalt sorunumuzu çözdük, her insanımızı temiz su ile buluşturduk. Şimdi sırada kaldırım var, daha fazla dinlenme alanı var, engelsiz kent var” dedi.

Sosyal Aktiviteler Merkezi’nin ülkemizde kendi alanında bir ilk olduğunu belirten Benli, “Merkezimize yeni dönemde amfi tiyatro da yaparak, Gönyeli’deki bir başka eksikliği gidereceğiz” şeklinde konuştu.
Ahmet Benli, CTP Belediye Meclis Üyesi adayları ile birlikte Gönyeli Avcılık-Atıcılık Kulübü’nü ziyaret etti.
Benli gerçekleştirilen ziyarette, 4 yıllık dönemde hayata geçirilen projeleri detaylı bir şekilde kulüp başkanı ve üyelerine anlattı.

ÖNCÜ VE ÖRNEK BELEDİYEYİZ
CTP Gönyeli Belediye Meclis Üyesi adaylarının da tanıtıldığı ziyarette bundan sonraki dönemde yapılacak projeleri hakkında kulüp yetkililerine bilgi verildi. Kulüp başkanı Caner Gönyeli ve Gönyelili avcılar gerçekleştirilecek olan seçimlerde Benli ve ekibine başarı diledi. Benli ziyarette yaptığı kısa konuşmada alt yapı çalışmalarının tamamlandığını ifade ederek bu dönem ki projelerle Gönyeli halkına sosyal anlamda katkı yapacaklarını ve daha çağdaş daha sosyal daha yaşanılabilir bir Gönyeli için çalışmalarına devam edeceklerini ifade etti.
Ahmet Benli, Gönyeli’nin 28 belediye içerisinde bütçe disiplini, popülizmden uzak planlı yapısı, yatırım kapasitesi ile ‘öncü ve örnek’ olduğunu belirtti, “Altyapısı planlanmış tek kenti, Gönyelimizi, hep birlikte, çok daha güzel yarınlara taşıyacağız” şeklinde sözlerini tamamladı.