Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) Genel Başkanı Özkan Yorgancıoğlu, çeşitli temaslarda bulunmak üzere yarın, (27 Şubat, 2012 Pazartesi) Türkiye’ye gidiyor

Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) Genel Başkanı Özkan Yorgancıoğlu, çeşitli temaslarda bulunmak üzere yarın, (27 Şubat, 2012 Pazartesi) Türkiye’ye gidiyor.

Türkiye ziyaretine İstanbul’dan başlayacak Yorgancıoğlu, burada kalacağı iki günlük sürede, çeşitli sivil toplum örgütleri ve düşünce kuruluşlarıyla bir araya gelecek.

Farklı basın kuruluşlarıyla da görüşmelerde bulunacak Özkan Yorgancıoğlu, 29 Şubat, 2012 Çarşamba sabahı İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş’ın davetlisi olarak İzmir’e gidecek. İzmir’de Ticaret Odası Meclisi’ne hitaben “Kıbrıs Sorunu ve İş Dünyasının Çözüme Katkısı” başlıklı bir konuşma yapacak olan CTP-BG Genel Başkanı Özkan Yorgancıoğlu, Oda Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanı ile bir araya gelecek ve onuruna verilecek akşam yemeğine katılacak.

İzmir’de bulunduğu süre içinde çeşitli basın yayın kuruluşlarıyla da görüşmelerde bulunacak Yorgancıoğlu, 1 Mart, 2012 Perşembe günü Kıbrıs’a dönecek. CTP-BG Genel Başkanı Özkan Yorgancıoğlu’na Türkiye’deki temasları sırasında, CTP-BG Halkla İlişkiler ve İnsan Kaynakları Sekreteri Erkut Şahali eşlik edecek.

 

 

CTP Basın Bürosu