CTP Gençlik Örgütü Mağusa İlçesi, EDON’la birlikte halı saha etkinliği düzenledi

Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Gençlik Örgütü Mağusa İlçesi ile EDON Gençlik Örgütü Mağusa İlçesi ile birlikte “”Barışa Bir Adım Daha” olarak adlandırdıkları halı saha etkinliğinde bir araya gelerek bir kez daha örnek bir dostluk ve işbirliği sergiledi.

Düzenlenen etkinlikte gençlerle birlikte emektar parti mensupları gençlerle birlikte ter attı.

EDON Gençlik Örgütü Mağusa İlçesine AKEL yöneticilerinin de eşlik ettiği etkinlik boyunca birliktelik mesajları verildi.

Etkinlik öncesinde kısa bir açıklama yapan EDON Mağusa İlçe Başkanı Hristos, “Bu toprakları üzerinde yaşanası bir ada yapabileceğimizi bugün düzenlediğimiz etkinlikle gösterdik” diye konuşarak CTP Gençlik Örgütü Mağusa İlçesine kendileriyle birlikte böyle bir etkinlik düzenlemelerinden duyduğu memnuniyetini dile getirip, teşekkür etti.

CTP Gençlik Örgütü Mağusa İlçesi Başkanı Hüseyin Aranır ise- “Etkinliğimize katılımın bu denli yüksek olması çok güzel ve yarınlara barış içerisinde umutlarla bakmamızı sağlamakta. “Barışa Bir Adım Daha” isimli organizasyonumuz güzel geçtiğini ve bu yönde arkadaşlık ilişkilerimizin gençlik yaşlarında yoldaşlık ilişkisine büründüğünü görmek umut verici. CTP Gençlik Örgütü olarak, daha çok çalışacağız” diye konuştu.

 

 

CTP Basın Bürosu