Lefkoşa’ya güven ve istikrar geldi

Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı ve CTP-BG Lefkoşa Belediye Başkan adayı Kadri Fellahoğlu, Meclis Üyesi adayları ve Lefkoşa Seçim Bürosu üyeleri ile birlikte Terminal Bölgesinde bulunan Açık Pazar’ı ziyaret etti. Fellahoğlu’nu Kıbrıs Türk Açık Pazarcılar Birliği Başkanı Yenal Garapli ve yardımcısı Arif Menteşoğulları karşılayarak ziyaret boyunca eşlik etti.

Güzel diyalogların yaşandığı ziyaret iki buçuk saat sürdü. Fellahoğlu, Açık Pazar’ın Terminal Bölgesi’ne taşınma sürecinde Kıbrıs Türk Açık Pazarcılar Birliği ile birlikte birçok kez görüştüklerini belirtti. Pazar için yeni bir yer yapmak istediklerini vurgulayan Fellahoğlu, bunu ilk dönem yapmak istediklerini ancak belediyenin mali durumunun buna izin vermediğini söyledi.

EL ELE BAŞARDIK, BAŞARACAĞIZ
Lefkoşa Belediye Başkanı geride kalan bir yılda Lefkoşalıyla el ele verdiğini ve fedakarlıkla sorunları minimize etmeye çalıştıklarını kaydetti. “Lefkoşa’ya güven ve istikrar geldi” diyen Fellahoğlu, kötü yönetim ve halkın malını har vurup harman savurma anlayışının Lefkoşa belediyesini çok kötü durumlara düşürdüğünü söyledi. Kazandığı tecrübeyle Yeni Lefkoşa’da yeni dönemde yapacak çok işi olduğunu vurgulayan Fellahoğlu, “Lefkoşa’nın tozlanan yıldızını çalışanlarımızla ve halkımızla birlikte parlatacağız” dedi.