Siber, Gönyeli’de vurguladı: Başarı hepimizin olacak!

Cumhuriyetçi Türk Partisi – Birleşik Güçler (CTP-BG) Cumhurbaşkanı adayı Dr. Sibel Siber Nisan ayında yapılacak olan cumhurbaşkanlığı seçimlerini kazanmaları halinde başarının sadece bir kesime ait değil, herkese ait olacağını vurguladı. CTP-BG Cumhurbaşkanı adayı Dr. Sibel Siber bu sabah Gönyeli açık pazarını ziyaret ederek esnaf ve halkla buluştu. Siber’e ziyareti esnasında Gönyeli Belediye Başkanı ve Belediyeler Birliği Başkanı Ahmet Benli ve CTP Gönyeli Ocak Örgütü üyeleri eşlik etti.

Seçimlere artık çok az bir süre kaldığını dile getiren CTP-BG Cumhurbaşkanı adayı Dr. Sibel Siber, ülkede bir değişim yaşanacağından emin olduğunu söyledi. Elde edilecek başarının sadece bir kesime ait değil, tüm halkın olacağına vurgu yapan Siber, el birliğiyle birçok güzel işe imza atacaklarını anlattı.

BENLİ: BİR İLKE İMZA ATACAĞIZ
CTP-BG Cumhurbaşkanı adayı Dr. Sibel Siber’e Gönyeli açık Pazar ziyareti esnasında eşlik eden Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Benli, Gönyeli halkının değişime onay vereceğini ve bir ilke imza atacağını vurguladı. Nisan ayında yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin diğer seçimlere göre çok farklı olduğuna dikkat çeken Benli, parti olarak, yaptığı tüm görevlerde başarılı olmuş, halkın sevgisini ve güvenin kazanmış bir kadın siyasetçiyi cumhurbaşkanı adayı gösterdiklerini ve Siber’in seçimi kazanması halinde ilk kadın cumhurbaşkanı unvanına sahip olacağını kaydetti.