Fellahoğlu, Çocuk Esirgeme Kurumu’nu ziyaret etti

Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı ve CTP-BG Belediye Başkan adayı Kadri Fellahoğlu, bugün ülkemizin en köklü sivil toplum örgütlerinden olan Kıbrıs Türk Çocuk Esirgeme Kurumu’nu ziyaret etti.

Kurum Başkanı Ayşe Coşar ile birlikte Yönetim Kurulu üyeleri Serkan Tansel, Selma Işıktaş Arıl, Mehtap Hız ile öğretmenler Şükran Tütengil ve Süreyya Özkan’ın da hazır bulunduğu ziyarette, Başkan Fellahoğlu belediyenin son durumu hakkında bilgi verirken, Coşar da kurumun çalışmaları hakkında bilgi aktardı.

FELLAHOĞLU: ÇOK DEĞERLİ BİR GÖREVİ YERİNE GETİRİYORSUNUZ
Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı ve CTP-BG Belediye Başkan adayı Kadri Fellahoğlu sivil toplum örgütlerinde çalışarak topluma gönüllü olarak hizmet vermenin çok değerli bir şey olduğunu söyleyerek kurum yöneticilerine bu fedakarlıklarından dolayı teşekkür etti. Kurumun çok değerli bir görevi yerine getirdiğini kaydeden Fellahoğlu, bu duyarlılığın tüm toplum bireylerine örnek olmasını diledi. LTB’nin zor bir dönemden geçiyor olmasına karşın kurumun sorunlarının çözümüne imkanlar ölçüsünde yardımcı olma arzusunda olduklarını vurgulayan Fellahoğlu, seçimlerde aday olan genç, dinamik ve tecrübeli kadro ile kurumun sorunları ile daha da yakından ilgileneceklerini söyledi. Tüm STÖ’ler ile işbirliği içerisinde ve dayanışma ruhuyla birlikte hizmet vermeyi hedeflediklerini ifade eden Fellahoğlu, kurum yöneticilerine zor görevlerinde başarılar diledi.

COŞAR: LTB’NİN DAHA GÜZEL GÜNLERE GİTMESİ ORTAK DİLEĞİMİZ
Çocuk Esirgeme Kurumu Başkanı Ayşe Coşar da Başkan Fellahoğlu’na duyarlılık göstererek kurumu ziyaret etmesinden dolayı teşekkür ederek başkent belediyesindeki gelişmelerin doğal olarak Lefkoşa halkını da etkilediğini kaydetti. LTB’nin daha güzel günlere gitmesinin ortak dilekleri olduğuna vurgu yapan Coşar, Fellahoğlu ve ekibine başarılar diledi.