Bozkırlı: Devlet hizmetleri İskele’ye de gelecek

CTP-BG İskele Belediye Başkan adayı Bilen Sayılı Bozkırlı ve CTP-BG Belediye Meclisi Üyesi adayları ziyaretlerini sürdürüyor. Bozkırlı ve ekibi İskele Sağlık Ocağını, Vergi Dairesini, Ticaret ve Bekirpaşa liselerini ziyaret etti. Bu kuruluşlardaki çalışanlar ve hizmet almak için gelen vatandaşlarla sohbet eden Bozkırlı, önemli mesajlar verdi.

CTP-BG’nin hükümetteki gayretleri sayesinde Vergi Dairesi, İtfaiye ve İskele Polis Müdürlüğü’nün İskele’de hizmet vermeye başladığını, Kaymakamlığın ise yeni binasına taşındığını belirten Bozkırlı, CTP-BG’nin İskele’nin kurumsallaşmasına ve devlet hizmetlerinin İskele İlçesindeki vatandaşlara yerinden ulaştırılmasına büyük önem verdiğini söyledi. Bozkırlı, Gümrük, Mahkemeler ve Şehir Planlama’nın da İskele’ye gelmesi gerektiğini belirterek, bu konuda belediye başkanlığına geldiğinde İskele Kurumsallaşma Platformu ile birlikte çalışacağını belirtti.

SOSYAL AKTİVİTE MERKEZİ HERKESE HİZMET VERECEK
Bozkırlı ve ekibi okullara yaptığı ziyaretlerinde Sosyal Aktivite Merkezi projesine de değindi. Her yaş grubuna hizmet verecek olan Sosyal Aktivite Merkezi’nde, öğrencilerin boş zamanlarını verimli bir şekilde kullanmalarını sağlamak için okullar ve öğretmenlerle işbirliği yaparak okul saatleri dışında sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler organize edileceğini belirtti. Bunun hem öğrencileri, hem de aileleri rahatlatacağına inandığını söyleyen Bozkırlı, sağlıklı ve faal gençler yetiştirmek istediklerini ve bunun için belediyenin kaynak ayıracağını söyledi. Sağlık Ocağı personeline de verdikleri hizmet için teşekkür eden Bozkırlı, sağlık konusuna büyük önem verdiklerini, sağlıklı ve mutlu bir kent yaratmak istediklerini belirtti.

BEM VE AKSA’YA ZİYARET
CTP-BG İskele Belediye Başkan adayı Bilen Sayılı Bozkırlı ve ekibi bölgenin önemli ekonomik kuruluşlarından olan Boğaz Endüstri ve Madencilik (BEM) ile Aksa Elektrik’i de ziyaret etti. Çalışanlarla ve kurum yöneticileriyle sohbet eden Bozkırlı, Belediye Meclisi Üyesi adaylarını tanıtarak, projeleri hakkında bilgi verdi.