yildizlibelediyeler.com yayında!

Cumhuriyetçi Türk Partisi – Birleşik Güçler’in 29 Haziran’da yapılacak yerel seçimlere katılan adaylara ait tüm bilgilerin ve seçim haberlerinin yer alacağı internet sitesi yayın hayatına başladı. Site adını CTP-BG’nin seçim sloganı olan “Yıldızlı Belediyeler, Mutlu Kentler” sloganından alıyor.

www.yildizlibelediyeler.com adlı web sitesi bugün itibarı ile yayın hayatına başladı. CTP-BG’nin seçim süreci boyunca basında yer alacak haberleri önce www.yildizlibelediyeler.com sitesinde yer alacak ve vatandaşlar haberleri bu siteden de takip edebilecek.
Site içerisinde CTP-BG’nin gösterdiği 26 belediye başkan adaylarının özgeçmişleri, fotoğraf galerileri ve etkinlik bilgileri de yer alıyor. Belediye başkan adaylarının bugüne kadar katıldıkları tüm televizyon programlarının kaydına da bu siteden ulaşılabilecek.
Ayrıca adaylar hakkındaki duyurular ve etkinlikler de www.yildizlibelediyeler.com’da anında yer alacak. Cumhuriyetçi Türk Partisi – Birleşik Güçler’in propaganda malzemeleri de sitede yer bulabilecek.