Fellahoğlu başlattığı işleri bitirmek için destek istedi

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı ve Cumhuriyetçi Türk Partisi – Birleşik Güçler (CTP-BG) Lefkoşa Başkan adayı Kadri Fellahoğlu ve belediye meclis üyesi adayları Alevi Kültür Merkezi ve Emekli Polisler Derneği’ni ziyaret etti. Fellahoğlu, “Bir yılda yaptıklarımız, dört yılda yapacaklarımızın garantisidir” dedi ve başlattığı güzel işleri tamamlamak için destek istedi.

AVRUPALI BAŞKENT
“Lefkoşa’yı bitirdiler, biz yeniden yaşatacağız” diyerek sözlerine başlayan CTP-BG Lefkoşa Başkan Adayı Kadri Fellahoğlu, “Lefkoşalı elini vicdanına koysun ve öyle değerlendirme yapsın bize yeter. Önümüzdeki dört yılın sonunda, bugün Avrupalı bir başkentte ne varsa, ne oluyorsa bizde de olacak. Görevi enkaz halinde almış olmamıza rağmen; geçtiğimiz bir yıl içinde yapılanlar, önümüzdeki dört yıl içinde yapacaklarımızın garantisidir” dedi.

FELAHOĞLU: LEFKOŞALI BİLİR!
Popülizmden uzak, kamusal ve toplumsal çıkarlar için uğraşmaya devam edeceklerini belirten LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu, “Yapılanları unutturmaya çalışıyorlar. Ancak unutturamayacaklar. Çünkü Lefkoşalı yapılanı gördü ve bilir. Asmaaltı Yayalaştırma Projesi öncesi 20 yer kapatılmıştı. Şimdi 3-4 tanesi yeniden açıldı, yavaş yavaş tümü yeniden açılacaktır” şeklinde konuştu.

ŞAŞKARA: KADRİ BAŞKANDAN EMİNİZ
“Kadri Başkan geldiğinde, Lefkoşa’nın nabzı durmak üzereydi” diyen KKTC Alevi Kültür Merkezi Başkanı Hasan Şaşkara, “Muhalefette konuşmak kolaydır. Ancak iktidara gelince işler değişir. Kadri Başkan ile birlikte Lefkoşa’nın daha da iyiye gideceğinden eminiz” şeklinde konuştu ve CTP-BG Heyetine başarılar diledi.

LEFKOŞA ÇARÇUR EDİLDİ
KKTC Emekli Polisler Derneği’ni ziyaretinde, 2006 yılı sonrası Lefkoşa’nın çarçur edildiğine dikkat çeken LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu, bugünkü çalışma prensiplerini “Bir daha asla”, “Yeni maceralara hayır” ve “Uygulanabilir projeler” olarak üç maddede sıraladı. Fellahoğlu, “Lefkoşa bir daha aslan 7 Nisan 2013 tarihi öncesine dönmeyecek, çöp kent olmayacak, Lefkoşalılara maraz vermeyecek. Buna izin vermeyiz. Bizler bir yıldır bu görevi yapıyoruz. Neyin nasıl olduğunu gördük, teşhisimizi koyduk ve Lefkoşa’yı ayağa kaldırdık. Önümüzdeki dört yılda da yürütecek ve Lefkoşa’yı gurur ve onur duyulan bir şehir Avrupa Başkenti haline getireceğiz. Yeni birilerini göreve getirmek macera olur, boşa zaman harcama olur. Lefkoşalının yeni maceralara ihtiyacı yoktur. Genç ve üretken meclis üyesi adayı arkadaşlarımla birlikte, demokratik, tartışan bir çalışma anlayışıyla görev yapacağız. Aylardır üzerinde çalıştığımız ve sivil toplum örgütlerinin de görüşlerini aldığımız uygulanabilir projelerimizi hayata geçirmek istiyoruz. Bunun için göreve talibiz ve desteğinizi istiyoruz” şeklinde konuştu.