Ekinci: Alsancak yeniden turizm ve eğlencenin kalbi olacak!

CTP-BG Alsancak Belediye Başkan adayı Cezar Ekinci ve belediye meclis üyesi adayları bölgeye davet edilen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Aziz Gürpınar’la birlikte vatandaşlarla bir araya geldi. Ekinci ve belediye meclis üyesi adayları seçilmeleri halinde halkla birlikte halkın katılımcı olduğu sosyal bir belediye yaratacaklarını belirterek, Alsancak’ta hayata geçirecekleri projeler hakkında bilgi verdi.

Göreve gelmeleri halinde belediye meclis toplantılarının halka açık olarak yapılmasını sağlayacaklarını ve her kuruşun hesabının verileceğini ifade eden Ekinci, bölgenin yeniden turizm ve eğlence merkezi haline dönüştürecek projeleri hayata geçireceklerini, bölgedeki işsiz gençlere turizm alanında yeni istihdam imkanları yaratmak için çalışacaklarını söyledi. Ziyaret sırasında konuşma yapan Ekinci, yapmış oldukları projelerle Alsancaklıların yaralarına merhem olacaklarını belirterek, Alsancak’ın yıldızlı belediyecilik anlayışına kavuşmasıyla bölgenin yıldızı olacağına işaret etti.

GÜRPINAR: ALSANCAK MODERN ÇEHREYE KAVUŞACAK
Bölge halkına çalışma yaşamı ve hayata geçirilen turizm meslek projesi hakkında bilgi veren Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Aziz Gürpınar ise, vatandaşlarla sohbet ederek sorularını yanıtladı. Bakan Gürpınar, Alsancaklıların yıldızlı belediyecilik anlayışı ile tanışacağına dair inancının tam olduğunu ifade ederek, Başkan adayı Ekinci’nin ortaya koyduğu vizyon ve projeler ile Alsancak’a yeni ve modern bir çehre kazandıracağına inanç belirtti.