Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) İskele İlçe Yönetimi’nin İskele Belediye sınırları içerisinde bulunan köy ocak örgütü yönetim kurullarının başkan ve sekreterleri ile gerçekleştirilen …

 CTP-BG İskele İlçe Örgütü seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor

Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) İskele İlçe Yönetimi’nin İskele Belediye sınırları içerisinde bulunan köy ocak örgütü yönetim kurullarının başkan ve sekreterleri ile gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısında CTP-BG’nin ileriye doğru koşusunun daha da güçlenerek sürdüğü vurgulandı.

İskele İlçe binasında gerçekleştirilen toplantıya ocak yönetim kurulu başkan ve sekreterleri yanında İskele İlçe Yönetim Kurulu, Gençlik Örgütü üyeleri, Tarım Bakanı Önder Sennaroğlu ve CTP-BG İskele Milletvekili Mehmet Ceylanlı da katıldı.

İlçe Başkanı Hüseyin Mülazim yaptığı açılış konuşmasında yönetim kadrolarına teknik konularda bilgiler aktardı.

Ardından söz alan CTP-BG İskele Milletvekili Mehmet Ceylanlı son siyasi ve ekonomik gelişmeler ve Kıbrıs Sorunu ile görüşme süreci konularında bilgiler verdi. CTP-BG’nin 19 Nisan’daki seçimlerden daha da güçlenerek çıkacağını kaydeden Ceylanlı, “halkımız çözüm ve AB’ye CTP-BG ile birlikte yürünebileceğini çok iyi biliyor” dedi.

Bakanlar Kurulu toplantısının hemen ardından toplantıya katılan Tarım Bakanı Önder Sennaroğlu Kurul’da alınan, üreticilere yönelik olarak destek mahiyetindeki kararları aktardı. Sennaroğlu, bakanlığı döneminde uygulamaya giren tarım üreticilerine vergisiz akaryakıt desteğinin ülkemizde bir devrim niteliğinde olduğunu ve bundan böyle bunu değiştirmeye kimsenin gücünün yetmeyeceğini de sözlerine ekledi.

Uygulanan akılcı tarım politikaları ile devrimin sadece akaryakıt desteğinde olmadığını birçok ilklerin olduğunun da altını çizen Önder Sennaroğlu, CTP-BG’nin seçimlerden daha da güçlenerek çıkacağını söyledi.