Dörtyol’da Öncü’ye yoğun ilgi

Cumhuriyetçi Türk Partisi – Birleşik Güçler Genel Başkanı ve Başbakan Özkan Yorgancıoğlu, İnönü Belediye Başkanı Ali Öncü ile birlikte Dörtyol köyünü ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti. İnönü bölgesine bağlı olan Dörtyol’da İnönü Bağımsız Belediye Başkanı ve bağımsız aday Ali Öncü’ye yoğun ilgi gösterildi. Yorgancıoğlu’na Dörtyol ziyaretinde CTP-BG Gazimağusa İlçe Başkanı ve milletvekili Erkut Şahali, CTP-BG MYK Üyesi Ali Gulle ve CTP-BG Gazimağusa milletvekili Arif Albayrak eşlik etti. Köy meydanında bulunan kahvehaneleri ziyaret eden heyet, halk ile güncel konular üzerinde fikir alışverişinde bulundu.

YORGANCIOĞLU ANAYASA’YA ‘EVET’ DENİLMESİNİ İSTEDİ
Gerçekleştirilen ziyarette CTP-BG Genel Başkanı ve Başbakan Özkan Yorgancıoğlu yapmış olduğu konuşmada, CTP-BG olarak İnönü Belediye Başkanı ve Bağımsız İnönü Belediye Başkan adayı Ali Öncü’nün yanında olduklarını ve hep destek olacaklarını söyledi. İnönü Belediye Başkanı ve Bağımsız İnönü Belediye Başkan adayı Ali Öncü’ye güvenlerinin de tam olduğunu belirten CTP-BG Genel Başkanı ve Başbakan Yorgancıoğlu, 29 Haziran’da gerçekleştirilecek olan halk oylamasında Anayasa değişikliğine de evet denilmesi gerektiğini dile getirdi.

BİLDİRİ DAĞITIMINDA BÜYÜK COŞKU
CTP-BG Genel Başkanı ve Başbakan Yorgancıoğlu’nun ziyaretinin sona ermesinin ardından CTP-BG İnönü Belediye meclis üyesi adayları, İnönü Belediye Başkanı ve Bağımsız İnönü Belediye Başkan adayı Ali Öncü ile birlikte Dörtyol’da bildiri dağıtımı gerçekleştirdi. Bildiri dağıtımı sırasında CTP-BG İnönü Belediye meclis üyesi adayları ve Bağımsız İnönü Belediye Başkan adayı Ali Öncü Dörtyol’da büyük bir coşkuyla karşılandı. İnönü Belediye Başkanı Ali Öncü’den son derece memnun olduklarını dile getiren Dörtyol halkı, Öncü’nün gücünü CTP-BG’ye bağlı 9 “Yıldızlı Belediyeden” aldığını belirtti.