Gençler Lefkoşa’daki hayvan barınağına sahip çıktı

Cumhuriyetçi Türk Partisi Gençlik Örgütü Lefkoşa İlçesi, “Sahip Siz Olun” sloganıyla gerçekleştirdiği etkinlikle Lefkoşa Hayvan Barınağı’nı temizleyip barınaktaki köpeklere mama aldı.

Gençler Lefkoşa’daki hayvan barınağını temizledi, besledi

Cumhuriyetçi Türk Partisi Gençlik Örgütü Lefkoşa İlçesi, “Sahip Siz Olun” sloganıyla gerçekleştirdiği etkinlikle Lefkoşa Hayvan Barınağı’nı temizleyip barınaktaki köpeklere mama aldı. Gençlik Örgütü Lefkoşa İlçesi’nin düzenlediği etkinliğe Gençlik Örgütü Başkanı Şehan Tomgüsehan’ın yanı sıra çok sayıda genç katılım göstererek örnek bir davranış sergiledi. Barınakta bulunan köpeklerin yaşadığı yerleri temizleyen gençler, ardından aldıkları mamaları yetkililere teslim etti.

TEKİNER: “BARINAĞIN BAKIMA İHTİYACI VAR”
CTP Gençlik Örgütü Lefkoşa İlçe Başkanı Enver Tekiner, barınağın ne kadar bakıma ihtiyacı olduğunu bir kez daha gördüklerini belirtti. Barınaktaki köpeklerin sevgiye ve ilgiye muhtaç olduklarının altını çizen Tekiner, Gençlik Örgütü Lefkoşa İlçesi olarak bu etkinliği ayda bir kez düzenleme düşünceleri olduğunu ve bundan sonra düzenleyecekleri etkinliğe herkesin davetli olduğunu ifade etti. Halkı barınaklardan köpek sahiplenmeye davet eden Tekiner, barınağın devletten herhangi bir yardım almadığını da hatırlattı.