CTP-BG Genel Sekreteri Ömer Kalyoncu 19 Nisan’da gerçekleşecek olan genel seçime partinin tüm organları ile hazır olduklarını vurguladı….

 CTP-BG Genel Sekreteri Ömer Kalyoncu 19 Nisan’da gerçekleşecek olan genel seçime partinin tüm organları ile hazır olduklarını vurguladı….

Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) Genel Sekreteri Ömer Kalyoncu 19 Nisan’da gerçekleşecek olan erken genel seçime yönelik değerlendirmelerde bulundu. Partinin önümüzdeki seçimlerden çok daha güçlenerek çıkmayı kendine hedef olarak koyduğunun altını çizen CTP-BG Genel Sekreteri kalyoncu, tüm bölgelerde parti örgütlerinin toplantılarının büyük bir yoğunlukla gerçekleştirilmekte olduğunu vurguladı.

Üyelere yönelik toplantılarının geniş katılımla gerçekleştirildiğini kaydeden Kalyoncu, “Parti üyelerimizCTP-BG’nin bu seçimlerden eskisinden çok daha güçlenmiş olarak çıkacağına olan inançla büyük bir heves ve gayretle şimdiden çalışmalara başlamış durumda. Tüm dünyaya Kıbrıs Türk halkının çözüm ve AB vizyonunun devam ettiğini göstermesi için güçlü ve meclisteki belirleyici parti olma hedefini kendine rehber edinerek, CTP-BG’yi hep birlikte bugünkünden daha da güçlü bir parti olmasını sağlamak için herkes kollarını sıvamış durumda” diye konuştu.

Halkın CTP-BG’ye olan güvenine inancının da tam olduğunu vurgulayan Kalyoncu, “Çözüm ve AB sürecine giden yolda, ilerleme ve demokratikleşmede CTP-BG’nin öncülüğüne yadsınamaz bir biçimde tanıklık etmiş olan halkımız, dünyaya doğru mesajın verilmesi ve her alanda atılmış olan adımların daha da ileriye  götürülmesi için CTP-BG’yi en büyük parti çıkaracaktır. Buna yürekten inanıyoruz” dedi.