Emekçi Kadınlar Panayırı Girne’de düzenleniyor

CTP Kadın Örgütü daha önceki senelerde Girne İlçesi’nde geleneksel olarak gerçekleştirdiği “Emekçi Kadınlar Panayırı”nı bu sene 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinlikleri çerçevesinde diğer ilçelerinde de düzenliyor.

“Emekçi Kadınlar Panayırları”nın ilki Girne’de 5 Mart 2016, Cumartesi günü emekçi kadınların katılımıyla Girne Barış Parkı’nda gerçekleşecek. CTP Kadın Örgütü’nün etkinliğine bütün halk davet edildi.
Geçtiğimiz senelerde de olduğu gibi kadınların kendi imkânları ile ürettikleri ürünleri katılımcılarla sunmalarını sağlamayı amaçlanan etkinlik herkese açık gerçekleşecek. Kadın Örgütü, ailelerle birlikte farklı lezzetler tatmak, keyifli müzik dinlemek, çeşitli sanatsal aktiviteleri izlemek, çocuklarla eğlenmek ve dostlarla sohbet için etkinliğe herkesi davet etti.
Kadın Örgütü’nün “Emekçi Kadınlar Panayırı”nda stant almak ve/veya etkinlik sergilemek isteyen emekçi kadınlar ve sivil toplum örgütleri en geç 27 Şubat 2016 Cumartesi gününe kadar aşağıda verilen iletişim bilgilerinden Kadın Örgütü yetkililerine ulaşabilirler.

CTP Kadın Örgütü Girne İlçe Başkanı Evren Bağlarbaşı 0533 840 2209

CTP Kadın Örgütü Girne İlçe Sekreteri Ayça Soygür Çıralı 0533 862 8232