Cezar Ekinci: Alsancak’ta bu iş bitmiştir!

CTP-BG Alsancak Belediye Başkan adayı Cezar Ekinci ve ekibi seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürüyor. Oldukça coşkulu geçen Alsancak mitinginden sonra motivasyonlarını artıran üyeler son dönemece girerken Alsancak’ı yıldızlı belediyelere katma sözü verdi. Her gün farklı bir etkinlikle Alsancaklılarla buluşan Ekinci ve ekibi Genel Başkan ve Başbakan Özkan Yorgancıoğlu’nu ağırladı.

YORGANCIOĞLU: ALSANCAK BUNU HAK ETMİYOR
Gezi sırasında bölgede incelemelerde bulunan Başbakan Yorgancıoğlu, Alsancak’ın içler acısı hali sebebiyle duyduğu üzüntüyü dile getirdi ve Alsancaklıların yıldızlı belediyecilik anlayışı ile tanışacağına dair inancının tam olduğunu söyledi. Başbakan Yorgancıoğlu, Başkan adayı Ekinci’nin ortaya koyduğu vizyon ve projelerin Alsancak’ı şaha kaldıracağını ekledi.

EKİNCİ: ALSANCAK’TA ZAFER YAKIN
Ziyaret sırasında konuşma yapan Ekinci, kendinden emin konuştu. Halkın sevgi ve ilgisinden memnuniyetini dile getiren Ekinci, tüm verilerin seçimi CTP-BG’nin kazanacağı yönünde olduğunu vurgulayarak, “Alsancak’ta bu iş bitmiştir” dedi. Yapmış oldukları projelerle Alsancaklıların yaralarına merhem olacaklarını söyleyen Cezar Ekinci, Alsancak’ın yıldızlı belediyecilik anlayışına kavuşmasıyla Alsancak’ın bölgenin yıldızı olacağını sözlerine ekledi ve “Zafer yakındır” dedi.