Fellahoğlu barış için şarkı söyledi

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı ve Cumhuriyetçi Türk Partisi – Birleşik Güçler (CTP-BG) Lefkoşa Başkan adayı Kadri Fellahoğlu, “Barış İçin Birlikte Söyleyelim” etkinliğine katılan tek siyasi oldu. Fellahoğlu, Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşen iki toplumlu etkinlikte, koroların barış şarkılarını alkışladı.

Türk Maarif Koleji Mezunlar Korosu; Limasol A. Athanasios Belediye Korosu ve Kıbrıs’ta Barış İçin İki Toplumlu Koro’nun sahne aldıkları “Barış İçin Birlikte Söyleyelim” (Singing Together 4 Peace) isimli etkinlikte Fellahoğlu, koroların seslendirdiği şarkıları zevkle dinledi ve barış şarkılarına eşlik etti. Konser sonrası düzenlenen kokteylde koroların şefleri ve koro üyelerini kutlayan CTP-BG Kadri Fellahoğlu, Kıbrıs’ta barışa bir şans verilmesi gerektiğini vurguladı.
Türk Maarif Koleji Mezunlar Korosu’nun şefliğini Gaye Kenan Çağlar; Limasol A. Athanasios Belediye Korosu‘nun şefliğini Antigoni Kyriakidou ve Kıbrıs’ta Barış İçin İki Toplumlu Koro’nun şefliklerini Lena Melanidou ile Kürşat Tilki yaptı.