Yıldızlı belediyeler mutlu anneler demek

CTP Alsancak Belediye Başkan adayı Cezar Ekinci, Geçitkale Belediye Başkan adayı Hasan Öztaş ve Serdarlı Belediye Başkan adayı Salih Bayraktar ile belediye meclis üyesi adayları bölgelerini gezerek vatandaşla buluştu. Başkan adayları ev ziyaretleri düzenleyerek anneler gününü kutladı ve 29 Haziran’da göreve geldiklerine hayata geçirecekleri projeleri halkla paylaştı. Başbakan Özkan Yorgancıoğlu da Alsancak’ı ziyaret ederek vatandaşla buluştu.

YORGANCIOĞLU: CEZAR EKİNCİ İLE ALSANCAK YILDIZLI BELEDİYELER ARASINA KATILACAK
Yoğun yağmura rağmen kalabalığın gözlemlendiği ziyarette Özkan Yorgancıoğlu yapmış olduğu açıklamada Alsancak’ta zaferin çok yakın olduğunu ve Cezar Ekinci ile Alsancak’ın da Yıldızlı Belediyeler arasına katılacağına dair inancının tam olduğu söyledi. Alsancak’ın şu anki halinin içler acısı olduğunu belirten Yorgancıoğlu, ortaya konulacak proje ile Alsancak’ı yeniden çekim merkezi haline getirileceğini vurguladı.

EKİNCİ: İKİNCİ BAHAR PROJESİ KISA VADEDE YAPILACAK PROJELERİMİZ ARASINDADIR
Ertesi gün de devam eden karanfil ve ev ziyaretleri sonrasında Lapta Huzur Evi ziyaret edildi. Cezar Ekinci ziyaret sonrası yapmış olduğu açıklamada Anneler Günü’nü yeniden kutlarken, bir CTP Projesi olan İkinci Bahar Projesi ile Alsancaklı yaşlıların kaliteli hizmetle tanışacağını ve bu projenin öncelikli projelerden biri olacağını belirtti. Bu proje ile hayatının ikinci baharını yaşayan vatandaşlara başta sağlık hizmetleri olmak üzere hizmetlerin vatandaşların ayaklarına götürüleceğini söyledi.

ÖZTAŞ: MUTLULUĞUN YOLU ANNELERDEN GEÇER
CTP Geçitkale Belediye Başkan adayı Hasan Öztaş ve belediye meclis üyesi adayları da Geçitkale, Sütlüce, Nergisli, Çamlıca, Çınarlı, Mallıdağ ve Yamaçköy’de ikamet eden annelere karanfil dağıttı. Bölge anneleri tarafından memnuniyetle karşılanan bu etkinliğe Lefkoşa milletvekili Birikim Özgür de katıldı. Başkan adayı Hasan Öztaş evlerine girdiği tüm annelere, “Bir beldenin gerçekten mutlu olabilmesinin yolu, annelerin yüreklerini kazanmaktan, annelerin yüzünü güldürmekten geçer” dedi.