Mağusa’nın yüzü Oktay Kayalp ile güldü!

Yıldızlı Belediyeciliğin öncülerinden Gazimağusa Belediyesi’nin yıldızlı ekibi kentte ayak basılmadık yer bırakmama hedefiyle seçim çalışmalarına devam ediyor. Sağlıklı ve hesap verebilir mali yapısıyla en çok yatırım yapan belediyenin yıldız başkanı Oktay Kayalp ve belediye meclis üyesi adayları insan odaklı yönetim anlayışıyla halkla içi içe bir seçim kampanyası yürütüyor. İçişleri Bakanı Teberrüken Uluçay’ın da katıldığı Salamis Yolu gezisinde adaylar işyerlerini ziyaret etti.

Son iki gündür sürdürülen seçim çalışmalarında Sakarya Bölgesinde sulu çember ile Gülseren kavşağı arasındaki işyerini ziyaret eden adaylar, MAGEM çevresi, sosyal konutlar ve Yenişehir bölgesinde de bildiri dağıttı.

BÜYÜK PROJELER YOLDA
Seçim dönemi dışındaki zamanlarda da Gençlik Merkezi MAGEM, Mağusa Kadın Merkezi, toplumumuzun temel taşları olan İkinci Bahar Yaşam Kulübü üyeleri ve çocuk organizasyonları ile her yaştan yurttaşın yaşamında önemli bir yer tutan Gazimağusa Belediyesi, halkına verdiği güvenin halk tarafından karşılık bulduğu bir seçim dönemi geçiriyor. Su altyapısını yüzde 100 tamamlayan ve asbest boruları tarihe havale ederek kentin bütününe hijyenik ve sağlıklı polietilen borular döşeyen Gazimağusa Belediyesi, yeni dönemde hayata geçireceği Maraş Bölgesi kanalizasyon projesi ve eş zamanlı olarak yapacağı üstyapı projeleriyle Gazimağusa’yı Akdeniz’in incisi yapacak.