Kadın Örgütü Merkez Yönetim Kurulu

Çelen Özkaynak

Çelen Özkaynak

Başkan

1969’da Lefkoşa doğdu. Bankacılık yaptı. Halen takı tasarım ve el sanatları eğitimi veriyor. Girne ilçesi Kadın Örgütü İlçe Sekreterliği, PM üyeliği, Kadın Örgütü MYK Eğitim Sekreterliği ve KÖ Genel Sekreterliği yaptı. Halen Dikmen Belediyesi Meclis üyesi ve Kadın Örgütü Genel Başkanlığı görevlerini yürütüyor.

Aybike Yektaoğlu

Aybike Yektaoğlu

Genel Sekreter

1982’de Almanya’da doğdu. Leipzig Üniversitesi’nde doktora yaptı. Öğrenci hareketi KGP, Kıbrıs-Alman-Formu, YES geçici büro ve DAÜ-SEN temsilcilikleri yaptı. Gençlik Örgütü’nde MYK’da iki dönem dışilişkiler ve Lefkoşa İYK görevlerinde bulundu. MHD yürütme kurulu, Kadın Örgütü MYK ve PM üyesi.

Tülay Sönmez

Tülay Sönmez

Mali Sekreter

1960’da Lefkoşa’da doğdu. Devletin çeşitli kademelerinde görev yaptı. Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı Plan Proje Müdürlüğü’nden emekli oldu. Halen Kadın Örgütü MYK’da Mali Sekreterlik görevini sürdürüyor.

Tülin Murat

Tülin Murat

Sivil Toplum Örgütleri ile İlişkiler Sekreteri

Kırıkkale’de doğdu. İstanbul Üniversitesi’nden mezun oldu. Edebiyat öğretmenliği yaptı. Görevine Milli Eğitim Bakanlığı Daire Müdür Muavini ve Müdürü olarak devam etti. KTOEÖS Okul temsilciliği ve sendika yönetim kurulu üyeliğinde bulundu. Yurtsever Kadınlar Birliği üyesi olarak çalışıyor. Kadın Örgütü MYK üyesidir.

Çiçek Göçkün

Çiçek Göçkün

Dış İlişkiler Sekreteri

1987’de Girne’de doğdu. Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. Essex Üniversitesi’nde Uluslararası Hukuk ve İnsan Hakları üzerine yüksek lisans yaptı. PM ve Kadın Örgütü MYK Üyesi.

Gamze Kiracıoğlu Paşa

Gamze Kiracıoğlu Paşa

Eğitim Sekreteri

Haber Bültenine Kayıt Yaptırın

Haber bültenimize kayıt yaptırın, partimiz ile ilgili haberler haftalık olarak mailinize gelsin.