Gençlik Örgütü Merkez Yönetim Kurulu

Bertu Dedeler

Bertu Dedeler

Başkan

1993 yılında Lefkoşa’da doğdu. Yönetim ve Bilişim Sistemleri bölümü mezunudur. İşletme bölümünde Yüksek Lisans yapmaktadır. Çeşitli Gençlik Sivil Toplum Örgütleri’nde çalışmıştır. Gençlik Örgütü’nde iki dönem Lefkoşa İYK üyeliği yaptıktan sonra bir dönem Lefkoşa İlçe başkanlığı yapmıştır. İngilizce bilmektedir.

Veli Ardıç

Veli Ardıç

Genel Sekreter

1991 yılında Lefkoşa’da doğdu. Akdeniz Üniversitesi İklimlendirme ve Soğutma Tek. ve Doğu Akdeniz Üniversitesi Elektrik Elektronik Teknolojisi bölümleri mezunudur. Ardic Ltd'de Genel Müdür pozisyonunda çalışmaktadır. 4 dönem boyunca Girne İlcesi Yönetim Kurulunda görev yaptı . İngilizce biliyor.

Reşit Çakıcısoy

Reşit Çakıcısoy

Mali Sekreter

1993 yılında Lefkoşa’da doğdu. Üniversite Eğitimi Türkiye’de Dokuz Eylül Üniversitesi İİBF Ekonometri bölümünde tamamlayarak Ekonometrist olarak ülkesine geri döndü. Şuan Lefke Avrupa Üniversitesi’de İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı yapmakta ve özel sektörde çalışmaktadır. Parti içinde sırası ile Gençlik Örgütü Girne İlçe Yönetim Kurulu Mali Sorumlusu ardından İlçe Sekreteri görevlerinde bulunmuştur. İngilizce bilmektedir.

Hasan Oğuzkan

Hasan Oğuzkan

Örgüt Sekreteri

1988 yılında Mağusa’da doğdu. Doğu Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi Önlisans ve Lisans mezunudur. Mağusa Gençlik Merkezi (MAGEM) Derneği 5 dönem Yönetim Kurulu Üyeliği ve Satranç Birimi Başkanlığı yaptı.2006 yılından itibaren partinin çeşitli kademelerinde ve Mağusa İlçesi Gençlik Örgütü Yönetim Kurulunda görev yaptı. Halen Lala Mustafa Paşa Mahallesi Ocak Örgüt Başkanlığını sürdürmektedir. İngilizce ve orta düzey Arapça biliyor

Hasan Kobat

Hasan Kobat

Eğitim ve İki Toplumlu İlişkiler Sekreteri

1996 yılında Ankara’da doğdu. Doğu Akdeniz Üniversitesi Eczacılık Fakültesi son sınıf öğrencisidir. 2014-2018 yılları arasında CTP Mağusa İlçesi Yönetim Kurulu üyeliği yapmıştır. CTP Gençlik Örgütü MYK üyesi olan Hasan Kobat, eğitim ve iki toplumlu ilişkiler sekreterliğini yürütmekte olup Kıbrıs Türk Eczacılık Öğrencileri derneği kurucu başkanı görevini sürdürmektedir. İngilizce ve Farsça bilmektedir.

Doğukan Akdeniz

Doğukan Akdeniz

Sosyal Aktiviteler Sekreteri

1993 yılında Lefkoşa'da doğdu. Doğu Akdeniz Üniversitesi'nde Mütercim-Tercümanlık alanında lisans eğitimi, Universite Libré de Bruxelles'de Siyaset Bilimi alanında yüksek lisans eğitimlerini tamamlamıştır ve şu an Lefke Avrupa Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler alanında doktorasını yapmaktadır. CTP Gençlik Örgütü'nde aktif görevler üstlenmiştir.

Barış Önel

Barış Önel

Dış İlişkiler ve Yüksek Öğrenim Sekreteri

1991 yılında Lefkoşa'da doğdu. Glasgow Üniversitesi Politika (MA) ve King's College Londra Bölünmüş Toplumlarda Çatışma Çözümü (MA) mezunudur. Gençlik Örgütünde çeşitli görevlerde bulundu. Avrupalı Genç Sosyalistler Demokrasi ve Aşırı Sağla Mücadele Birimi Koordinatörüdür. İngilizce, Fransızca ve Almanca bilmektedir.

Çağkan Kabataş

Çağkan Kabataş

Propaganda ve İletişim Sekreteri

1994 yılında Köşklüçiftlik’te doğdu. Türk Maarif Koleji’nden mezun olduktan sonra Hacettepe Üniversitesi’nde Fizik Mühendisliği eğitimi aldı. Şu an Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi’nde Görsel İletişim Tasarımı eğitimi almakta ve bir reklam ajansında grafik tasarımcılık yapmaktadır. Gençlik Örgütü’nde İYK ve MYK görevlerinde bulunmuştur.

Reyhan Soyseven

Reyhan Soyseven

Sivil Toplum Örgütleri Sekreteri

1994 yılında Lefkoşa’da doğdu. Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi’nde hukuk eğitimi görüyor. Kıbrıs Halk Dansları ve Sanat Merkezi’nde dansçı ve eğitmenlik görevleri vardır. 2 dönem Gençlik Örgütü Lefkoşa İlçe Yönetim Kurulunda görev yaptı.

Mustafa Sipahi

Mustafa Sipahi

Eylem ve Koordinasyon Sekreteri

1994 yılında Lefkosa'da dogdu. Ege Üniversitesi Biyomedikal mezunudur. Kısa süreliğine mesleki gelişim acisindan Ege Üniversitesi Hastanesi Klinik Mühendislikte gönüllülük esasıyla stajer olarak çalışti. Mezun olup döndükten sonra CTP Girne Gençlik Örgütü yönetim kurulunda görev aldı. Aynı zamanda bölgesel bir dernek olan ÇADER'de aktif görev yürütmektedir.

Halil Uskuri

Halil Uskuri

Yerel Yönetimler Sekreteri

1995 Yılında Güzelyurt’ta doğdu. İlkokulu Lefke İstiklal İlkokulu, orta öğrenimini ise Yakın Doğu Kolejinde tamamladı. Lisans eğitimini İngiltere’de, University of Hull’da, Pazarlama üzerine yaptı. Yüksek Lİsans eğitimini Kıbrıs Üniversitesinde, Master of Business Administration bölümünde sürdürmektedir. Özel sektörde çalışmaktadır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Haber Bültenine Kayıt Yaptırın

Haber bültenimize kayıt yaptırın, partimiz ile ilgili haberler haftalık olarak mailinize gelsin.